Nářadí

Nářadí Hilti

Hilti, to je ve světě nářadí synonymum pro špičkové profesionální nástroje, se kterými je radost pracovat. Společnost vznikla už roku 1941 a nyní se těší velké oblibě. Kvalitu jejich nářadí zaručuje i jejich program doživotních služeb, který kromě běžné dvouleté záruky garantuje také doživotní limit ceny za opravu a doživotní záruku na skryté výrobní vady. Navíc, kdykoliv si necháte nářadí Hilti opravit v pozáruční lhůtě, dalších 6 měsíců si užíváte plné záruky.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nářadí Makita

Stoletá tradice, silná známá značka, a jistota japonské preciznosti a kvality – to je Makita, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem elektrického nářadí. Založena byla v roce 1915 a ve druhé polovině minulého století se rozrostla v obrovskou korporaci působící v mnoha zemích, včetně České republiky. U firmy Makita pořídíte téměř vše, na co si vzpomenete – od běžných aku šroubováků až po specializovanou laserovou techniku – a to v té nejvyšší možné kvalitě.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nářadí Dewalt

Firma Dewalt vznikla ve Spojených státech v roce 1936, a vyráběla především radiální pily a další nástroje na zpracování dřeva. Pilu s radiálním ramenem vymyslel zakladatel firmy Raymond DeWalt. V současné době DeWalt vyrábí velkou škálu nejrůznějšího nářadí, které si pochvalují řemeslníci po celém světě. Ať už chcete jen jednoduchý aku šroubovák, nebo potřebujete pilu na profesionální práci s dřevem, žluto černé nářadí DeWalt bude za každých okolností vaší jistotou.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nářadí Bosch

Bosch, to je, pokud jde o nářadí, skutečný pojem. Jen málokdo o této německé společnosti ještě neslyšel. Aby taky ne, když existuje již od konce 19. století, a nářadí této značky patří k tomu vůbec nejprodávanějšímu. A proč tomu tak je? Protože špičková německá kvalita a precizní zpracování dosažené díky dodržování těch nejpřísnějších standardů zaručují, že s nářadím této společnosti je radost pracovat a vždy se na něj můžete spolehnout. Bosch je nejen jedním z lídrů prodejů, ale také inovací. Právě tato firma poprvé představila aku šroubovák s akumulátorem typu Li-Ion.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nářadí Metabo

Metabo je jedním z velkých hráčů v oblasti výroby profesionálního elektrického nářadí. Již ve 20. letech byla založena tato společnost, která prorazila na trh s malými ručními vrtačkami. Nyní, o devadesát let později, je společnost Metabo zastoupena ve stovce zemí po celém světě, ve kterých nabízí spolehlivé nářadí té nejvyšší kvality. V současné době už není Metabo pouze synonymem pro elektrickou vrtačku. V nabídce této německé společnosti naleznete snad vše, co můžete pro profesionální využití ve stavebnictví potřebovat.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nářadí REMS

Německá společnost REMS je zde už od roku 1909 a je jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít velmi kvalitní nářadí. Specializuje se na nářadí pro topenáře, plynaře a instalatéry. Nářadí z jejich nabídky je zaměřeno hlavně na práci s trubkami. Nářadí je vyráběno v té nejvyšší kvalitě s ohledem na precizní zpracování a prvotřídní materiály. Spolehlivost je tedy samozřejmostí. Pokud by ale přece jen došlo k poškození, můžete se spolehnout na rozsáhlou servisní síť společnosti REMS.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Motorové pily

Řezat ruční pilou? Ale jděte. To už dnes rozhodně není potřeba. Od doby, co je velmi rozšířeným nástrojem motorová pila, se už nikdy nemusíte při řezání namáhat s ručním taháním pily. Spoustu dostupných pil můžete sehnat i pro domácí použití – ty jsou zpravidla poháněny elektřinou. Pro profesionální práci a řezání jsou určeny výkonnější pily se spalovacím motorem. Řezání zajišťuje řetěz kolem řezací lišty. Pokud jde o značky, možností máte víc než dost. Výrobců pil je dost a záleží jen na vás, koho si vyberete.

Na fotografií je reálné nářadí, které jsme prodávali nebo prodáváme:

Nakupujte značkové nářadí v bazaru

Zastavárna a bazar Zlín

2 reakce na Nářadí

  1. bhumir.mirosnik@seznam.cz napsal:

    Máte v nabídce lisovací kleště Cu tvarovek RMS? Jaká by byla cena? Toto je jen DOTAZ na zboží !!!

  2. admin napsal:

    Dobrý den, aktuálně nemáme žádné nářadí REMS.

Napsat komentář